IGC Türkiye 2018 - 3.Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi

Başlangıç Tarihi: 14.03.2018 09:00
Bitiş Tarihi: 15.03.2018 12:00
Yeri: Ankara Sheraton Otel
Ekleyen: Admin | İzlenme: 263
IGC Türkiye 2018 - 3.Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi

IGC Türkiye 2018 - 3.Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi bu sene Dünya Bankası Grubu'nun ortak ev sahipliği, EGEC Avrupa Jeotermal Enerji Konseyi, JESDER Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği, JKBB T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği, TJD Türkiye Jeotermal Derneği ve ISPAT T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın işbirliği ile 14-15 Mart 2018 tarihlerinde Ankara Sheraton Otel'de düzenlenecektir.

Son iki senedir finans endüstrisi, bankalar, işletme şirketleri, yatırımcılar, sondaj şirketleri, danışmanlık şirketleri, jeotermal dernekler, ilgili bakanlıklar, kuruluşlar ve belediyeler kongreyi bilgi alışverişi ve ağ oluşturma platformu olarak kullanıyor. 2017 yılındaki etkinliğimizin destekçisi ve ortak ev sahibi olan Dünya Bankası Türkiye Jeotermal Endüstrisi için mali destek planını olan ve Türkiye Kalkınma Bankası (TKB) ile birlike yürütülenJeotermal Risk Paylaşım Mekanizması'nı tanıtmak üzere bu sene yine kongremizde olacak.

2017 yılının ikinci yarısında 1 GW Jeotermal Ülkeler Kulübü'ne giren ve şu an 1100 MW kurulu güce ulaşan Türk jeotermal endüstrisinin bundan sonra da yoluna durmadan devam etmesi ve gelişmesi kongremizin hedef konusu. Bu nedenle, IGC Türkiye 2018 Türkiye'nin başkenti, siyaset ve finansman enstitülerisinin kalbi olan Ankara'da olacak.

 

reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam