GT 2018 Türkiye Jeotermal Çalıştay Ve Kongresi

Başlangıç Tarihi: 11.04.2018 09:00
Bitiş Tarihi: 12.04.2018 12:00
Yeri: Ankara
Ekleyen: Admin | İzlenme: 467
GT 2018 Türkiye Jeotermal Çalıştay Ve Kongresi
JESDER tarafından her yıl gerçekleştirilen Geothermal Turkey çalıştayı bu yılda Ankara'da düzenlenecek.
 
JESDER'in çalıştayla ilgili duyurusu;
 
"Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcılar ollkemizin yenilenebilir enerji kaynaklarının en başında gelen milli,yerli ve yenilenebilir enerji kaynağımız olan jeotermal enerjiden elektrik üreten ülkeler arasında ülkemizin ilk sıralara yükseltmek ,ülkemizde enerjide dışa bağımlılığı azaltmak ve enerji arz güvenliğine katkıda bulunmaktır." diyerek yola çıktığımız GT 2017 TÜRKİYE JEOTERMAL ÇALIŞTAY ve KONGRESİ bildiğiniz üzere büyük bir başarıyla tamamlandı. 2017 yılının son çeyreği itibari ile " 1GW Country Clup" ülkleri arasına katılan Türkiye 1100 MW kurulu güç kapasitesi ile dünyada 4.sıraya yükseldi. Hedeflerimize yaklaşmanın haklı gururunu yaşıyor ve sektör paydaşlarımız ile emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
Hedeflerimiz kapsamında Jeotermal Enerji sektörünün gelişimine katkı sağlamak için sektörel gelecek planının  ve teknolojik yeniliklerin konuşulacağı 12 Nisan 2018 de Ankara'da derneğimiz Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek üyesi şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımları ile saat :09:30 da başlayacak ve tüm gün devam edecek olan kongremizi Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığının desteği ve teşrifleri halinde Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK 'ın katılımı ile düzenleyeceğiz.
 
Gelişmeleri takip etmek için www.geothermalturkey.com
reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam